Druga wygrana Kadry U18 chłopców z Hiszpanią

Druga wygrana Kadry U18 chłopców z Hiszpanią

Kategoria

SiatkówkaReprezentacjeMłodzież

Autor

Katarzyna Porębska

Udostępnij

Udostępnij wpis na: TwitterUdostępnij wpis na: FacebookUdostępnij wpis na: LinkedIn

Data publikacji

24 cze 2026

Polska wygrała w Złotowie z Hiszpanią 3:2 (25:16, 25:22, 23:25, 20:25, 15:5) w meczu drużyn do 18 lat chłopców. Dzień wcześniej w Pile zwyciężyli gospodarze 3:1 (23:25, 25:20, 25:19, 25:23). Trzecie i ostatnie spotkanie z udziałem tych drużyn odbędzie się w czwartek w Pile.

Kadra Polski pod wodzą Jacka Nawrockiego przebywa na zgrupowaniu  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Wałczu, które zakończy się 28 czerwca. Przygotowuje się do mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej, które odbędą się od 7 do 19 lipca we Włoszech. 

Polska: Jakub Przybyłkowiecz 7 pkt, Karol Leppert 14, Cezary Ślusarz 12, Marcel Biernikowicz 9, Bartosz Fidyk 10, Adam Potempa 16, Łukasz Małek (L) oraz Kacper Wiśniewski (L), Mikołaj Pachura 7, Kevin Posłuszny 1, Wojciech Łobaczewski, Arkadiusz Wlazły, Adam Małecki.

Sztab szkoleniowy kadry U18 chłopców

 I trener: Jacek Nawrocki

II trener: Maciej Bartodziejski

Asystent trenera: Radosław Wodziński

Asystent trenera: Bartłomiej Neroj

Asystent trenera / statystyk: Krzysztof Kurzdym

Fizjoterapeuta: Maciej Więtczak

Trener przygotowania motorycznego: Michał Adamczewski 

Dofinansowano ze środków budżetu państwa, z części, której dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

#TAGI